Rekonštrukcia bývania a prvé kroky (obnova hydroizolácie)

Pri kúpe (staršej) nehnuteľnosti potrebnej rekonštrukciu si dávame otázku s čím prvým začať. Samozrejme, ako prvé prichádza výmena strešnej krytiny (krov podľa potreby), výmena okien, dverí, kúrenie, elektrika, voda, omietky, podlahy a mnoho ďalšieho…

Veľmi často sa stáva , že pri rekonštrukciach podceňujeme stav hydroizolácie, ktorá vo vyššom veku nehnuteľnosti stratila svoje vlastnosti a je takmer nulová. Murivo, betónová konštrukcia je navlhnutá, vzniká tvorba plesni a húb, alergénov a v neposlednom rade aj estetický vzhľad je na zamyslenie. A práve toto sú dôvody prečo obnova hydroizolácie je dôležitejšia ako sa zdá a má sa vykonať medzi prvými krokmi rekonštrukcie. Vysušením muriva (obnovou hydroizolácie) šetríme aj energiami (elektrina, plyn) potrebnými na vykurovanie nehnuteľnosti, ktorých spotreba môže klesnúť (pri suchom murive) aj o 30 percent.


 

 

(nefunkčná hydroizolácia a poškodené murivo, betonová konštrukcia)

wallSAN ponúka obnovu hydroizolácie muriva a betónových konštrukcií metódou tlakovej injektáže, ktorá je rýchla, efektívna a nenarušuje statiku nehnuteľnosti s 10 ročnou zárukou na prácu a doživotnou zárukou na použité materiály.

 

 

(funkčná hydroizolácia/obnovená tlakovou injektážou)

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů